خانه / آرایشی و زیبایی / آرایش صورت / نکات آرایشی به سبک عربی

نکات آرایشی به سبک عربی

Arabic-eye-makeup-02

در این پست نکات آرایشی به سبک عربی را برای شما قرار داده ایم آرایش چشم در بین عرب ها از اهمیت خاصی برخوردار است با ماباشید با نکات آرایشی در این مورد .

از آنجا که شرایط اجتماعی و فوانین درکشورهای عربی  یکی از تعهدات اساسی زنان است یکی از الزامات برای زنان زیبایی است.

در بسیاری از کشورهای عربی زنان صورت خود را با حجاب مانند روبند می پوشانند به طوری که تنها بخش صورت که قابل مشاهده باقی می ماند چشم می باشد. این تصادفی نیست که در آرایش چشمها بیشترین جلوه را دارند.به همین دلیل است که زنان عرب به چشمان جادویی زیبا شهرت دارند.

چشمها:

چشمان دودی ویژگی اصلی آرایش عربی است.

متداولترین رنگ ها در این نوع آرایش ها مشکی خاکستری و سبز هستند.

شما با در نظرگرفتن رنگ چشم و لباسهای خودتان می توانید یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید. آرایش دودی سیاه برای شب و خانم های با چشمان فندقی(قهوه ای تیره) مناسب است. همچنین برای برجسته کردن چشمان آبی و سبز نیز از این روش استفاده می کنیم. آرایش سبز برای خانم هایی با چشمان تیره مناسب است و به آنها جلا می بخشد.

درآرایش عربی خط چشم همیشه مورد استفاده قرار می گیرد. با خط چشم معروف گربه ای می توانید چشمان خود را برجسته ترنشان دهید. اگر می خواهید دیگران را با آرایش خود تحت تاثیر قرار دهید نباید مژه هایتان را نادیده بگیرید.آنها را فرکنید و ریمل بزنید.برای نتیجه بهتر می توانید از دوبار ریمل زدن برای حجم بیشتر استفاده کنید.

لبها:

همانطور که در بالا ذکر شد تکیه اصلی این نوع آرایش بر روی چشمهاست ولی این به معنی نیست که لبهای خود را نادیده بگیرید. لبهایتان را با یک رژ لب غلیظ پوشش دهید و به آنها برق لب بزنید تا به شکل  یک شاهزاده خانم عربی زیبا درآیید.

 

پزشکین : نکات آرایشی به سبک عربی

درباره ی tony.almeyda

مطلب پیشنهادی

پیاز باعث زیبایی پوست و مو می شود

  پیاز نه فقط برای درمان ریزش موها، بلکه برای رشد مجدد موهای ریخته شده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *