خانه / آرایشی و زیبایی / آرایش صورت / ورزش صورت ویژه از بین بردن غبغب

ورزش صورت ویژه از بین بردن غبغب

n00184771-b

بخوانید در این مطلب ورزش صورت ویژه از بین بردن غبغب ویژه افرادی که اضافه وزن دارند و دارای صورتی چاق هستند .

زمانی که اندام مان چاق می شوند، صورت نیز چاق شده و غبغب در می‌آوریم؛ برای اینکه صورتی ظریف و زیبا داشته باشید باید ورزش‌هایی به صورت روزانه انجام دهید.  پس از مدتی متوجه تغییر در چهره خود می‌شوید. این ورزش ها باعث می‌شود چربی‌های صورت آب شوند، عضلات صورت سفت‌تر شوند و صورتی ظریف و جوان‌تر داشته باشید.

برای لاغر کردن صورت نیاز نیست هزینه کنید فقط کافی است با اراده باشید و پشت کار داشته باشید؛ در وحله اول باید رژیم غذایی بدون شکر و چربی داشته باشید و غذاهای پر فیبر، میوه، سبزیجات و آب بخورید؛ کمبود آب بدن باعث به وجود آمدن گونه می‌شود و سن شما را بیشتر نشان می‌دهد.  نوشیدن آب و شیر روزانه را فراموش نکنید، مصرف نمک باید محدود شود و برای جبران آن می توانید غذاها را با ادویه جات مختلف خوش طعم کنید؛ غذاهای غنی از کلسیم مانند لبنیات مصرف کنید، با استفاده از مواد مناسب مانند عسل، ماست، روغن زیتون، خیار رنده شده و دیگر مواد گیاهی صورت خود را به نرمی ماساژ دهید و تمرینات صورت را به طور مداوم در مقابل آینه انجام دهید.

 

برای از بین رفتن غبغب:

– هر روز چند بار با پشت دست به زیر چانه ضربه بزنید.
– آدامس بدون قند بجوید.
– شانه‌ها را صاف نگه دارید و با لب بسته یک لبخند بزرگ بزنید؛ این کار را هر روز ۳۰ بار انجام دهید.
– شانه‌ها را صاف نگه دارید و خود را در آینه نگاه کنید؛ حالا لبخندی بزرگ بزنید تا دندان‌هایتان کاملاً مشخص شوند، خنده به صورتی باید باشد که گونه‌ها به چشم نزدیک شوند؛ لبخند باعث می‌شود به گونه‌ها فشار وارد شود.

 

– دهان را باز نگه دارید سپس لب پایین را به داخل دهان ببرید تا جایی که به فک فشار وارد شود.
– لب پایین را به روی لب بالا بکشید به طوری که به فک شما فشار وارد شود و لب بالا پوشیده شود؛ در هنگام انجام دادن این حرکت سر را کمی بالا نگه دارید. این حرکت را ۵ بار در روز انجام دهید.

– بدون اینکه شانه ها را حرکت دهید سر را به طرف چپ بگردانید ۵ ثانیه در همین حالت قرار بگیرید و سپس سر را به طرف راست بگردانید و ۵ ثانیه در این حالت بمانید؛ این عمل را ۱۰ بار در روز انجام دهید.

– لب بالا را تا روی لب پایین بکشید تا جایی که روی دندان‌های پایین را بپوشاند؛ این حرکت را ۵ بار در روز انجام دهید.
– سر را به طرف عقب ببرید ۵ ثانیه به همین حالت باشید سپس به حالت عادی برگردید؛ این حرکت را ۵ بار تکرار کنید.
– سر خود را بالا نگه دارید سپس زبان را تا جایی که امکان دارد به عقب ببرید و ۵ ثانیه به همین حالت نگه دارید؛ این کار را ۱۵ بار تکرار کنید.
– تاثیر این حرکات اگر به صورت روزانه و مداوم انجام شوند بیشتر از عمل جراحی زیبایی است زیرا باعث می‌شوند عضلات صورت سفت شوند و به علت اینکه مدتی این حرکات را انجام داده‌اید یک عادت می‌شود و همیشه صورتی جوان خواهید .

 

ابانک : ورزش صورت ویژه از بین بردن غبغب  

درباره ی tony.almeyda

مطلب پیشنهادی

پیاز باعث زیبایی پوست و مو می شود

  پیاز نه فقط برای درمان ریزش موها، بلکه برای رشد مجدد موهای ریخته شده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *