خانه / آرایشی و زیبایی / آرایش صورت / نکاتی برای اصلاح ابرو به صورت مساوی

نکاتی برای اصلاح ابرو به صورت مساوی

image_13940110746146

شما هم گاه دچار مشکل می شوید که ابروهایتان را چگونه به طور مساوی و هماهنگ بردارید ، با ما باشید تا نکاتی برای اصلاح ابرو به صورت مساوی را بیان کنیم .

برای شروع اصلاح ابرو، مداد را در کنار بینی به صورت عمودی نگه دارید، نقطه طلاقی مداد با ابرو،‌‌ همان محل شروع ابرو شماست. سپس مدادی را در کنار بینی به سمت قسمت خارجی عنبیه چشم (قسمت رنگی چشم) نگه دارید. محل طلاقی مداد با ابرو، محل بلند‌ترین نقطه ابروی شما را مشحص می‌کند. اکنون مداد را طوری نگهدارید که امتداد آن از کنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد. محل طلاقی مداد با ابروی شما دقیقا نقطه پایانی ابروی شماست.
وقتی به ابروی خودتا ن نگاه می‌کنید، باید دو خط مرئی وجود داشته باشد. یکی از نقطه شروع ابرو تا بلند‌ترین نقطه ابرو و دومی از بلند‌ترین نقطه ابرو تا نقطه انتهای ابرو. این خطوط باید ممتد و بدون قطعی باشند و در انتها نازک شود.

what-should-modifying-eyebrows

حالا که این قوانین را یاد گرفتید می‌توانید در برداشتن ابروهایتان موفق‌تر باشید. با این حال، نکات چند نکته دیگر را نیز باید بدانید:

۱- پیش از اصلاح ابرو، پوست خود را آماده نمایید. یک تکه پنبه را به تقویت کننده یا منقبض کننده پوست آغشته کرده و به روی ابرو‌ها بمالید.

۲- ابروهایتان را با یک برس کوچک مثل مسواک به حالت طبیعی برس بکشید. موهای ابرو را بسمت بالا شانه کرده و موهای بلندرا کوتاه کنید. موهایی که خارج از خط الگو می‌باشند را با موچین و یا بند انداختن کنید.

635458670634167423

۳- از موچین جنس خوب و دارای لبه‌های نازک و کیپ استفاده کنید تا به هنگام برداشتن ابرو، باعث شکستن موی ابرو نشود.

۴- موچین را با زاویه ۴۵ درجه نگه داشته و سپس موهای زیر خط ابرو‌ها را بردارید. موهای ابرو را در جهت رشد مو‌ها بیرون بکشید. ابتدا از وسط ابرو، بالای بینی، شروع کنید تا به درد آن عادت کنید. چون این قسمت از پوست نسبت به پوست بالای چشم حساسیت کمتری دارد.. برداشتن ابرو را از داخل ابرو به سمت خارج ابرو انجام دهید.

۵- اگر می‌خواهید چهره بازتری داشته باشید فاصله ابرو‌ها را کمی بیشتر کنید و اگر چشمان کشیده می‌خواهید بگذارید ابرو‌هایتان به هم نزدیک‌تر باشند.

۶- درپایان کار، یک پارچه لطیف سرد روی ابرو‌هایتان بگذارید تا سرخی پوست را کاهش دهد. اگر درد این کار زیاد بود قبل از ادامه مقداری خمیر دندان بر روی ابرویتان بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند. این کار حالت بیحسی به پوست می‌دهد.

۷- بهترین حالت چک کردن ابرو‌ها بعد از برداشتن آن با چشمان بسته است که مسلما توسط شخص ثالث می‌توان انجام داد. ابرو‌ها باید به نسبت شکل صورت برداشته شوند نه به توصیه دوستان یا دنباله‌روی از مد.

۸- نواحی کم پشت ابرو که خالی به نظر می‌رسد را با یک مداد تیزشده ابرو پر کنید. مداد را خیلی کم‌رنگ و سطحی بر روی ابرو بکشید و با حرکات سریع روی موهای ابرو حرکت دهید. پودر ابرو ظاهری طبیعی‌تر به ابروهای شما می‌دهد. با استفاده از برس ابرو پودرهای روی ابرو را پاک کنید.

۹- اگر به رنگ کردن ابرو علاقه‌مندید رنگ ابرو باید از رنگ مو دو درجه روشن‌تر باشد و اگر موهای شما بلوند باشد برعکس باید دو درجه تیره‌تر باشد. مدادهای آرایشی ابرو معمولا به رنگهای قهوه‌ای روشن، متوسط، تیره، زغالی، سیاه و جگری تیره هستند.

 

با بیان ان نکات شما می توانید خودتان آرایشگر خودتان باشید و ابرو را به زیباترین شکل اصلاح کنید .

درباره ی tony.almeyda

مطلب پیشنهادی

پیاز باعث زیبایی پوست و مو می شود

  پیاز نه فقط برای درمان ریزش موها، بلکه برای رشد مجدد موهای ریخته شده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *