خانه / آرایشی و زیبایی / آرایش مو / روشهایی سریع برای ارایش موها

روشهایی سریع برای ارایش موها

0.515643001303848214_irannaz_com

شاید اتفاق افتاده که به میهمانی دعوت شده اید ولی وقت کافی برای آرایش موهایتان نداشته اید.در ادامه مطلب زیر روشهایی سریع برای آرایش موهایتان برای شما آماده کرده ایم .

۱. استفاده از سنجاق سر

اضافه کردن یک سنجاق زینتی به دم پریشان موها می‌تواند یک آرایش سریع مو حساب شود. اگر وقت کافی برای آراستن دم موهایتان ندارید، افزودن یک چیز تزئینی مثل سنجاق زینتی روش ساده ای برای زیباتر کردن ظاهرتان است. موهای پشت سرتان را پایین بریزید، دم موهایتان را بیفشانید، و زینت آلات را به یک سمت موهایتان بیفزایید.

۲. موهایتان را ببافید

بافت‌های متنوع می‌توانند مدل موهای خیلی خوبی باشند. از یک بافت حصیری رویایی گرفته تا بافت گوجه ای، بافت مو در تمام سال به روز و محبوب است. اگر عجله دارید، یک بافت شل از کنار، گزینه ی راحت و خوبی است.

۳. افزودن زینت آلات

تزئین با گل، روبان و یا تزئینات فلزی روش‌های شیکی هستند برای نو کردن آرایش موهایتان. به سر کردن یک هدبند روبان شکل روی پیشانی تان راه خوبی برای یک آرایش مو به سبک غیر متعارف دهه ی ۷۰ است. یک بند فلزی به همراه یک دم اسبی صاف و صیقلی نیز یک مد نوگرایانه ی عالی ست!

۴. فرق باز کنید

فرق باز کردن در جاهای غیر معمول می‌تواند ظاهرتان را تغییر دهد. اگر معمولا در موهایتان فرق کج باز می‌کنید حالا یک فرق صاف از وسط را امتحان کنید. اگر قصد دارید یک فرق موی جدید را امتحان کنید موها را با اسپری یا سرم حالت دهنده سرجایشان نگه دارید، گاهی اوقات مو تمایل به بازگشت به خوی قبلی اش را دارد.

۵. از هدبند استفاده کنید

جلوه‌های تزئینی نظیر هدبند برای آراستن سریع مو عالی اند. اگر کلکسیونی از هدبند درست کنید، گزینه‌های زیادی برای تطبیق با لباستان در موقعیت‌های مختلف خواهید داشت. یک تل پهن مشکی با دم موهای آشفته هم عالی ست، و یا هدبند پاپیونی روی موهایی با فر ملایم بسیار دلنشین می‌شود.

۶. چین دادن مو

چین دادن مو در ابتدا مد گذرایی به نظر می‌آمد، در حالی که دوباره در راهروهای فشن باب شده است! نکته ی اجرای این آرایش سریع مو این است که موها را نرم و صاف نگه دارید، نه وز و غیر قابل کنترل. مثلا چند شاخه ی جلویی مویتان را چین دهید و با یک دم اسبی به سمت پایین ببندینشان.

۷. حجم دادن به موها

حجم دادن به موها ایده ای عالی برای یک آرایش موی سریع است. اگر موهایتان را بالا جمع می‌کنید، فرق سرتان را پوش دهید تا شنیونی شبیه کندوی عسل درست کنید. اگر موهایتان را باز می‌گذارید، با کمک اسپری حجیم کننده یا اتوی موی فردهنده، به موهایتان موج‌های حجیم کننده بدهید.

درباره ی tony.almeyda

مطلب پیشنهادی

پیاز باعث زیبایی پوست و مو می شود

  پیاز نه فقط برای درمان ریزش موها، بلکه برای رشد مجدد موهای ریخته شده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *