خانه / آرایشی و زیبایی / راهکاری برای ترمیم ناخن شکسته

راهکاری برای ترمیم ناخن شکسته

ekstenshen-ba-abrisham-1-150x150

یک روش برای ترمیم ناخن ویژه خانم هایی که ناخن هایی شکننده دارید و دنبال راهی برای ترمیم و مقاوم کردن ناخن خود هستند را در این جا به صورت تصویری نشان می دهیم همراه ما باشید با راهکاری برای ترمیم ناخن شکسته .

۱

ekstenshen-ba-abrisham-1-150x150

با استفاده از لاک پاک کن، لاک روی ناخن هایتان را پاک کنید، سپس آنها را کاملاً بشویید و خشک کنید. اگر لاک یا هر گونه کثیفی روی ناخن هایتان باقی بماند، می تواند روی استحکام چسب بین لایه کیسه چای و ناخن تان اثر بگذارد و آن را سست کرده و باعث شود راحت تر بشکند.

۲

ekstenshen-ba-abrisham-2-150x150

از یک سوهان ناخن گریت ۱۸۰ استفاده کنید و ناخن هایتان را صاف کنید.

۳

ekstenshen-ba-abrisham-3-150x150

یک لایه نازک چسب روی اولین ناخن تان بزنید. لایه کیسه را روی چسب بگذارید و فشار دهید تا بچسبد. اطمینان حاصل کنید که فضایی بین گوشه ناخن تان و کیسه باقی بماند تا به این صورت طبیعی تر به نظر برسد.

۴

 

می توانید از یک ورق فشرده کننده استفاده کنید و آن را روی کیسه بکشید تا مطمئن شوید که محکم با چسب چسبانده شده است. این کار کمک می کند که بعدًا نشکند.

۵

ekstenshen-ba-abrisham-5-150x150

کیسه را قیچی کنید تا اندازه شود. مطمئن شوید که انحنای طبیعی ناخن تان را به خود گرفته است. برای مثال اگر نوک ناخن هایتان به طور طبیعی گرد است، کیسه را طوری قیچی نکنید که مربعی به نظر برسد.

۶

ekstenshen-ba-abrisham-6-150x150

روی کیسه را با یک لایه روغن براق بپوشانید. در صورت نیاز برای از بین بردن هر گونه ناصافی از سوهان ناخن استفاده کنید.

۷

ekstenshen-ba-abrisham-7-150x150

با یک لایه سیلانت (مواد مسدود کننده شیارهای دندان) -اگر تهیه آن برایتان مشکل است از چسب استفاده کنید- روی کیسه را بپوشانید و صبر کنید تا خشک شود. تمام این مراحل را برای بقیه ناخن ها تکرار کنید. وقتی سیلانت روی همه ناخن ها خشک شود، کار تمام شده است.

نکات و هشدارها

بهتر است به جای اینکه کیسه چای را با دست روی ناخن هایتان قرار دهید از یک موچین برای این کار استفاده کنید. برای بعضی ها این راه آسان تر است.

امیدوارم با این روش شما هم بتوانید ناخن شکسته خود را ترمیم کنید .

درباره ی tony.almeyda

مطلب پیشنهادی

پیاز باعث زیبایی پوست و مو می شود

  پیاز نه فقط برای درمان ریزش موها، بلکه برای رشد مجدد موهای ریخته شده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *