خانه / آرایشی و زیبایی / با این روش ها جلوی نازک شدن مو را بگیرید

با این روش ها جلوی نازک شدن مو را بگیرید

45

روز به روز موهایتان دارد نازک تر می شود ؟ موهایتان کم پشت شده ؟ کم شدن موهایتان اذیتتان می کند ؟ در این مطب شما را با این روش ها جلو نازک شدن مو را بگیرید ،آشنا می کنیم .

شستشوی بیش از اندازه مو باعث می شود که چربی طبیعی و مفید آن از بین برود و مو دیگر درخششی نداشته باشد. با شستشوی روزانه مو موهایتان دیگر سرحال نیستند و شما فکر می کنید که باید مدام برند شامپوی خود را عوض کنید اما در حقیقت باید دفعات شستشوی آن را کم کرده و با شامپوهای خشک دوست بشوید که چربی و آلودگی را بیرون بکشد و به مو حجم بدهد.
به محصولات مختلف گیر ندهید.
وقت و پول با ارزشتان را برای محصولات متفاوت صرف نکنید زیرا نمی توانید جنس موهای نازک خود را تبدیل به مویی پر حجم و مجعد بکنید. باید بدانید که محصولات مو جادو نمی کنند و آنچه در استفاده از آن ها مهم است، روش مصرف آن هاست. برای مثال اگر همیشه قبل از سشوار کشیدن به تمام مویتان موس بزنید که حجم بگیرد هیچ وقت نتیجه نخواهید گرفت چون باید موس را به میزان کم و فقط به ریشه ها بزنید تا موقع خشک کردن کمی به مو حجم و حالت بدهد. از دیگر کارهای صحیحی که می توانید انجام دهید، هفته ای یک بار استفاده از محلول های مرطوب کننده و ماسک شبانه روغن نارگیل است. در مورد نرم کننده های مو در حمام نیز بهتر است بعد از شستشو فقط به نوک مو نرم کننده بزنید.
سشوار را کنار بگذارید.
برای اینکه بعد از حمام به موی خود حجم بدهید از سشوار استفاده نکنید. اگر موهایتان در باد هوا به خوبی خشک می شود که اجازه بدهید هوا بخورد اما اگر خوش حالت نمی شود، کمی به ریشه های آن اسپری حجم دهنده بزنید و بگذارید خشک شود سپس موهای حجیم و خوبی خواهید داشت. از این اسپری ها به روی موی خشک هم می توانید استفاده کنید پس اگر شب با موی خیس خوابیدید می توانید صبح آن را به روی مویتان اسپری کنید.

 

با این روش ها جلو نازک شدن مو را بگیرید

درباره ی tony.almeyda

مطلب پیشنهادی

پیاز باعث زیبایی پوست و مو می شود

  پیاز نه فقط برای درمان ریزش موها، بلکه برای رشد مجدد موهای ریخته شده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *