خانه / آرایشی و زیبایی / معرفی یخ های آرایشی که پوست شما را شاداب می کند

معرفی یخ های آرایشی که پوست شما را شاداب می کند

ice_massage

دانستنی هایی در مورد یخ های آرایشی ، بخوانید در این پست معرفی یخ های آرایشی که پوست شما را شاداب می کند با جزئیات در ادامه مطلب .

با این یخ ها میتوانید شادابی پوست خود را بدست آورید:

یخ چای سبز: مقداری چای سبز دم کشیده را درون قالب های یخ ریخته و پس از یخ زدن روزی ۲ بار این قالب ها ی یخ را به روی پوست خود بمالید ، این نوع یخ باعث افزایش طراوت و شادابی پوست خواهد شد.

یخ آب برنج : مقداری از آب برنجی که در حال جوشیدن است را بردارید و پس از سرد شدن درون قالب های یخ بریزید و یخ حاصله را روزی ۲ بار روی پوست خود بمالید ، این کار باعث از بین رفتن لک های پوستی می شود وقابل ذکر است که این نوع یخ را فقط تا ۳ روز می توان در یخچال نگه داری کرد.

یخ معدنی : مقداری آب معدنی را در قالب های یخ ریخته و پس از یخ زدن ، تکه های یخ را روزی ۲ بار به روی پوست خود بمالید ، این کار باعث تحریک جریان خون به روی پوست شما می شود.

یخ آب لیمو : نصف آب لیمو و چند تکه از لیموی تازه را همراه با مقداری آب تصفیه شده درون قالب های یخ بریزید و یخ ها را روزی ۲ بار به روی پوست خود بمالید این نوع یخ باعث لطافت پوست شما می شود.

یخ آب هندوانه : مقداری آب هندوانه را درون قالب های یخ ریخته و پس از یخ زدن تکه های یخ را روزی ۲ بار به روی پوست خود بمالید و پس از ۱۵ دقیقه با آب سرد پوست خود را بشویید ، این نوع یخ باعث شفافیت پوست می شود.

 

توجه داشته باشید همیشه پوست تان را تمیز کنید بعد از یخ های آرایشی استفاده کنید .

 

 

درباره ی tony.almeyda

مطلب پیشنهادی

skin-wrinkles

با تغذیه سالم می شود چین و چروک پوست را درمان کرد

روغن زیتون، برای ماساژ دادن پوست شما فوق‌العاده‌ است. این روغن منبع خوبی از آنتی‌اکسیدان‌ها ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *