خانه / سبک زندگی / آموزش شمع سازی / ایده ای برای آویز شمع ها در شمع سازی

ایده ای برای آویز شمع ها در شمع سازی

sham42m28

سایت ابانک دو خلاقیت را یک جا به شما نشان می دهد اول این که خودتان شمع بسازید به زیباترین شکل و سپس جاشمعی ها درست کنید با لوازم دور ریختنی ببینید در این پست ایده ای برای آویز شمع ها در شمع سازی .

برای این جا شمعی زیبا از انواع شیشه‌های سس و غیره می‌توانید استفاده نمائید، و بدنه شیشه‌ها را با رنگ‌های مخصوص روی شیشه نقاشی کنید و آنها را جالب‌تر به نمایش بگذارید و از این شیشه‌های زیبا برای قرار دادن شمع استفاده کنید و آنها را در حیاط منزل قرار دهید و زمانی‌که شمع را روشن می‌کنید نور از میان شاخ و برگ‌های نقاشی شده در روی شیشه پرتو افشانی می‌کند و بسیار زیبا می‌باشد.

 

– مواد و لوازم مورد نیاز:
شیشه مربا یا هر شیشه دیگری که قابل استفاده نمی‌باشد، رنگ مشکی، نقره‌ای، زرد و سبز مخصوص نقاشی روی شیشه، قلم مو، یک زنجیر حدود ۶۰ سانتی‌متر برای آویزان کردن شیشه، شمع
۱. با رنگ مشکی طرح مورد نظر را روی شیشه بکشید که در اینجا از شاخ و برگ و گل استفاده شده است.
۲. گل‌ها را با رنگ نقره‌ای پر کنید. سپس وسط گل‌ها را با رنگ زرد و برگ‌ها را با رنگ سبز پر کنید.
۳. زنجیر را به قفل‌های دو سمت شیشه وصل کنید تا به‌صورت یک حلقه شود. اگر از شیشه‌هائی استفاده می‌کنید که دو سمت آنها قفل ندارد و ساده می‌باشد، اول زنجیر را دور گردن شیشه بپیچید و سپس زنجیر حلقه را به آن وصل کنید و شمع مورد نظرتان را در آن قرار دهید و آویزان کنید.
وقتی که شمع روشن می‌باشد نور از بین شاخ و برگ‌های نقاشی روی شیشه نورافشانی می‌کند و یک منظره جالب به‌وجود می‌آورد.

sham42m28

 

دوستان عزیز توجه کنید هنگامی که شمع را روشن می کنید شیشه نشکند . شمع مورد نظر را اندازه ظرف باشد طوری که تکان نخورد و به بدنه شیشه برخورد نکند .

درباره ی tony.almeyda

مطلب پیشنهادی

راهکاری برای شستن کفش کتانی

کفشها را داخل کیسه مخصوص لباسشویی قرار داده و درب آن را کاملا ببندید این ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *